تعمیرات فاضلاب

فاضلاب

تعمیرات فاضلاب


مجموعه آچار با تجربه ای بالغ بر 10 سال و دارا بودن کارشناسان مجرب و خبره آمادگی دارد تمام گرفتگی لوله ها، تخلیه چاه و تعمیرات فاضلاب شما را با حداقل قیمت برای شما انجام دهد. ما آمادگی داریم بعد از تماس شما به محل شما آمده و از فاضلاب شما بازدید نماییم. پس از بررسی دقیق و پیدا کردن مشکل، به شما مبلغ تعمیر را با جزییات و در قالب فاکتور رسمی خدمت شما ارایه میدهیم.

فاضلاب
فاضلاب

🔷تعمیر لوله های فاضلاب

لوله کشی فاضلاب به مجموعه ای از لوله ها و اتصالات آنها جهت رفع آب و گازهای آلوده ساختمان است. لوله های فاضلاب به مرور زمان فرسوده و نیاز به تعمیرات دارد از این رو بهتر است با متخصصین کارآمد تماس بگیرید.

🔷نحوه لوله کشی فاضلاب ساختمان

آب های آلوده حمام، دستشویی، آشپزخانه با استفاده از لوله های قائم و گازهای آلوده با هواکش ساختمان خارج می شود. لوله های فاضلاب ممکن است از نوع چدنی، گالوانیزه، پلیکا، پوشفیت، پلی اتیلن و pvc  باشد از این رو نوع تعمیرات لوله های فاضلاب متفاوت است.

مشکلات لوله های فاضلاب ناشی از گرفتگی لوله های فاضلاب، بروز نشتی یا ترکیدگی لوله فاضلاب است. پیدا کردن نوع نشتی یا ترکیدگی لوله فاضلاب تنها توسط  لوله کش متخصص کارآمد انجام می شود. شما می توانید برای رفع گرفتگی و تعمیر لوله های فاضلاب با متخصصین سایت آچار تماس بگیرید.

آب بندی لوله های فاضلاب زیرسقفی

🔷چه عواملی سبب بروز مشکل در لوله های فاضلابی می شوند؟

 • قرار دادن حجم زیادی از مصالح بر روی لوله های فاضلابی در هنگام نصب لوله ها
 • مدفون نکردن لوله ها در عمق مناسب و در نتیجه وارد شدن فشار بالای اجسام بر روی لوله ها
 • استفاده از لوله های بی کیفیت
 • نصب اشتباه لوله ها
 • وارد شدن اجسام خارجی به درون لوله ها که باعث مسدود شدن آن ها می شود.
 • فرسوده شدن لوله ها به دلیل استفاده طولانی مدت از آن ها

🔷علائم ترکیدگی و گرفتگی لوله های فاضلاب

 • انتشار بوی نامطبوع در ساختمان
 • نم زدگی و رطوبت دیوارها و کف ساختمان
 • بالا زدن چاه فاضلاب حمام، دستشویی و آشپزخانه و حمام
نشتی آب ازلوله فاضلاب

🔷تعمیر انواع لوله های فاضلاب

🔹تعمیر لوله فاضلاب چدنی

لوله های چدنی و گالوانیزه به دلیل هزینه بالا، رسوب گیری و سنگین بودن بندرت در لوله کشی فاضلاب ساختمان استفاده می شوند. اما ممکن است این لوله های فاضلاب در ساختمان های قدیمی به کار برده شود که هنگام گرفتگی نیاز به تعمیر داشته باشند.

هنگام گرفتگی و مشکل در لوله های چدنی امکان اتصال لوله های چدنی با پلیکا وجود دارد. لوله های پلیکا بهترین وسیله برای رفع نشتی و ترکیدگی لوله های فاضلاب هستند.

🔹تعمیر لوله های فاضلاب پلیکا

لوله های پلیکا به دلیل اینکه از جنس پلاستیک است و کاملا سبک است مشکلات لوله ها چدنی را برطرف کرده است. نصب لوله ها پلیکا در عین حال کاملا راحت است و با چسب لوله ها به هم متصل می شوند اما اگر کاستی در نصب انجام شود بعد از مدتی با از دست دادن خاصیت چسبندگی و نشتی لوله های پلیکا مواجه خواهید شد.

به منظور رفع نشتی لوله پلیکا با استفاده از مواد مختلف مانند نوار فایبرگلاس، چسب آب بندی و یا خمیر اپوکسی دور نشتی را پوشاند و از گسترش آن جلوگیری نمود.

🔹تعمیر لوله های فاضلاب پوشفیت

وجود نوار آب بندی در داخل لوله های پوشفیت باعث می شود کمتر دچار نشتی شوند. در صورت نشتی لوله های پوشفیت با تشخیص محل دقیق نشتی و آب می توانید اتصالات را جدا کرده و نسبت به ترمیم لوله های فاضلاب پوشفیت اقدام کنید.

🔷تعمیر لوله کشی فاضلاب ساختمان بر اساس نوع لوله کشی

🔹تعمیر لوله های فاضلاب به روش سنتی

روش سنتی لوله کشی فاضلاب ساختمان به این صورت است که لوله های فاضلاب در کف ساختمان گذاشته می شود از این رو هنگام نشتی و ترکیدگی باید کل کف ساختمان را بکنید تا به فاضلاب اصلی برسید. پس از کندن لوله های فاضلاب نسبت به ترمیم لوله فاضلاب با محلول های نشتی گیر، چسب و نوار آب بندی اقدام خواهید کرد.

🔹تعمیر لوله های فاضلاب به روش زیر سقفی

جدیدترین نوع لوله کشی فاضلاب ساختمان به صورت زیر سقفی است که نسبت به روش سنتی دسترسی به لوله های فاضلاب خیلی راحت است. برای ترمیم لوله های فاضلاب زیر سقفی به راحتی می توانید سقف کاذب بردارید و این کار انجام دهید.

لوله کشی فاضلاب به روش زیرسقفی
لوله کشی فاضلاب به روش زیرسقفی

مزایا و معایب روش زیر سقفی

 • سخت بودن شیوه اجرای کار و پر هزینه بودن جزو معایب لوله کشی فاضلاب زیر سقفی
 • کاهش احتمال ترکیدگی لوله های فاضلاب به دلیل وزن کم سازه جزو مزایای این روش است.
Summary
تعمیرات فاضلاب
Service Type
تعمیرات فاضلاب
Area
تهران
Description
تعمیرات لوله های فاضلاب وتبدیل توالت ایرانی به فرنگی باکمترین خرابی تمام نقاط شبانه روزی=09125014907 همراه با ارسال کارشناس برای بازدید
دسته بندی
کلیدواژه‌ها

1 دیدگاه

  علی منصوری

  خرداد 24, 1400 @ 11:29 ق.ظ

  سلام این نمونه کار بنده است که کپی کرده اید لطفا منبع رو ذکر کنید
  لوله فاضلاب زیر سقفی

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.