تعمیر و نصب آبگرمکن دیواری و پکیج با ضمانت تمام نقاط

تماس جهت مشاوره و بازدید رایگان جهت تعمیر پکیج: ۰۹۱۲۲۰۳۰۹۷۹ آقای سیاح نماینده رسمی تعمیر پکیج بوتان و ایران رادیاتور (کلیک بر روی شماره جهت شماره گیری)

تعمیر پکیج

امروزه شاهد نصب پکیج دیواری در اکثر آپارتمان ها هستیم. نصب راحت و آسان، اشغال فضای کمی از آشپزخانه نسبت به آب گرمکن ها، حذف بخاری مزایای استفاده از پکیج دیواری است. در این بین با وجود امکانات و تامین آب گرم بهداشتی و آب داغ گرمایشی رادیاتورها هر پکیج ممکن است دچار مشکل شود. در این مواقع ممکن است سردرگم شوید و با دوست آشنا تماس بگیرید تا شماره یک تعمیر کار پکیج را به شما معرفی کنند. دیگر نیازی به پرس و جو نیست تنها کافیست با شماره ۰۹۱۲۲۰۳۰۹۷۹ تماس بگیرید تا سریعا تعمیرکار پکیج درب منزل خود مشاهده کنید.

تعمیرکار پکیج سیار=شماره واتساپ-۰۹۱۲۵۰۱۴۹۰۷

هنگام خراب شدن قطعات پکیج یا حتی نشتی لوله آب پکیج سریعا با سرد شدن رادیاتورها مواجه می شوید. سرد شدن رادیاتورها در زمستان یعنی دردسر بزرگ برای شما پس بهتر است سریعا یک تعمیرکار پکیج را پیدا کنید. برای اینکار تنها کافیست شماره ۰۹۱۲۲۰۳۰۹۷۹   را بگیرید تا سریعا تعمیرکار پکیج خود را برساند و سریعا عیب و ارور پکیج و هر مشکلی که مربوط به رادیاتورهاست را برطرف کند.

بدون نیاز به مراجعه حضوری و پرس جو و گرفتن شماره تلفن تعمیرکار پکیج دیواری از دوست آشنا تنها کافیست با شماره ۰۹۱۲۲۰۳۰۹۷۹  در سایت آچار تماس بگیرید تا سریعا تعمیرکاران ما به منزل شما بیایند و مشکل را برطرف کنند. حتی برای مشاوره و داشتن سوالات خود می توانید با این شماره تماس بگیرید.

خدمات تعمیر کار پکیج دیواری

 1. هوا گیری پکیج
 2. برطرف کردن نشتی آب داخل پکیج
 3. نصب و راه اندازی پکیج دیواری
 4. برطرف کردن مشکل افت فشار
 5. تعمیر قطعات داخلی چون شیر تخلیه، ترموکوپل
 6. رسوب گیری پکیج

دلیل کار نکردن پمپ آب هنگام قطع نبودن برق

مشکلات پکیج و نیاز به تعمیر

پس از چند وقت ممکن است پکیج شما آب گرم را تامین نکند و رادیاتور ها گرم نباشد در این صورت نیاز به تعمیرکار پکیج دارید حتی در صورت دیدن مشکلات زیر هم باید با تعمیرکار پکیج تماس بگیرید.

 1. افت فشار بار پکیج به صورت مکرر
 2. روش نشدن مشعل پکیج
 3. گرم نشدن آب مصرفی و داغ نشدن رادیاتورها
 4. گرم شدن رادیاتورها به صورت نصفه
 5. صدا دادن پکیج
 6. آب دادن پکیج

سرویس پکیج دیواری

شما باید هر چند ماه یکبار برای سرویس پکیج و رادیاتورها با تعمیرکار پکیج دیوار تماس بگیرید برای اینکار تنها کافیست با شماره تماس ۰۹۱۲۲۰۳۰۹۷۹  تماس بگیرید. در صورت به تعویض انداختن سرویس پکیج دیواری ممکن است دچار مشکلات زیر شوید.

 1. انباشته شدن رسوب داخل پکیج و رادیاتورها
 2. وجود هوا داخل رادیاتورها و به طبع گرم نشدن کل رادیاتورها
 3. انباشته شدن جرم داخل ورودی آب و خروجی رادیاتورها
 4. تخلیه نشدن گاز به صورت کامل از هواکش پکیج
 5. افزایش نشتی پکیج به مرور زمان
 6. خراب شدن پرش سوئیچ هوا پکیج
 7. خرابی شیر تخلیه

برای رفع عیوب پکیج و سرویس کامل پکیج می توانید سریعا با تعمیرکار پکیج تماس بگیرید تا سریعا خود را به منزل شما برسانند. سرویس کردن باعث دوام پکیج و کاهش هزینه های افزایش نگهداری پکیج می شود.

مشاوره رایگان تعمیرکار پکیج

برخی اوقات با نمایش یک سری ارور و خطا روی صفحه پکیج مواجه می شوید اولین کار تماس با شماره تعمیرکار ۰۹۱۲۲۰۳۰۹۷۹ است تا سریعا شما را راهنمایی کنند. برخی از خطاها ممکن است با راهنمایی تعمیرکار و دقت شما برطرف شود اما برخی از خطاها چون افت فشار مدام پکیج به دلیل نشتی لوله کشی داخل ساختمان است که تنها باید نشت یاب آنرا برطرف کند.

به طور کلی یک سری از خطاهای پکیج وجود دارد که برخی از آنها را شرح خواهیم داد.

 1. ارور E51 و خارج نشدن گاز به صورت کامل از لوله پکیج
 2. ارور E81
 3. ارور E1 به دلیل افت فشار پکیج یا قطعی آب
Summary
تعمیر پکیج
Service Type
تعمیر پکیج
Provider Name
گروه تعمیرات آچار,
تهران, Telephone No. 09195803527 
Area
تهران - کرج
Description
تعمیر پکیج بوتان و ایران رادیاتور با قیمت مناسب و کیفیت عالی با بالاترین سرعت. همراه با زبده ترین تکنسین های تعمیرات پکیج. همراه با گارانتی تعمیرات