تعمیر، نصب و سرویس پکیج با ضمانت تمام نقاط تهران

مجموعه آچار با گردآوری تیمی از بهترین تعمیرکاران حرفه ای پکیج، آمادگی دارد در هر ساعت از شبانه روز تنها با تماس با شماره تلفن 09122030979 (کلیک جهت تماس) کارشناس مربوطه را به صورت حضوری به درب منزل شما ارسال نماید و پس از برآورد هزینه، آن را برای شما تعمیر نماید. آچار دارای مختصصانی در زمینه های تعمیرات تخصصی پکیج ها می باشد و همواره درصدد ایجاد رضایت مشتریان خود می باشد.

تعمیر پکیج

اگر پکیج های شما هم به صورت دائم به مشکل می خورند و نمی توانید مشکل را حل کنید و یا از دسته افرادی هستید که از پکیج های دیواری بوتان و یا ایران رادیاتور استفاده می کنید و دچار مشکلاتی مانند خاموشی خود به خود پکیج، نشتی در پکیج، داشتن سرو صدای زیاد، گرم نکردن آب و … می باشید، بهترین راه استفاده از تعمیرکاران حرفه ای و با سابقه می باشد که می توانند در اسرع وقت در محل حضور یافته و مشکل را حل کنند. می توانید بر رفع مشکلات پکیج های خود به متخصصان آچار مراجعه کنید جهت مشاوره و بازدید حضوری یا ازطریق واتساب به شماره..09125014907 تماس حاصل فرمایید.

لیست ایرادات مهم در پکیج ها


عیب یابی و تعمیر پکیج های دیواری

از موارد مهم در شروع و تشخیص مشکل پکیج ها، یافتن عیب در آن ها می باشد. متخصصان تعمیرات ابتدا باید مشکل دستگاه را پیدا نمایند و سپس شروع به انجام تعمیرات نمایند. این یافتن عیب می تواند قطعه مشکل دار را شناسایی کرده و نتیجه خوبی را داشته باشد. اگر این مرحله اول به خوبی و درستی انجام نگردد نتیجه این خواهد شد که مشکل همیشه در پکیج خواهد ماند. به طور مثال نشت آب و یا هواگیری نادرست یکی از موارد رایج مشکلات در پکیج ها می باشد که باید به متخصص این امر جهت رفع آن مراجعه نمود. تعمیرات پکیج ها در زمستان اهمیت بیشتری پیدا می کند زیرا اگر پکیج مشکل پیدا کند آب گرم مصرفی و همینطور گرمایشی هم نخواهد بود. اگر این تعمیر عقب انداخته گردد علاوه بر خطراتی که به همراه دارد باعث خرابی بخش های دیگر دستگاه هم خواهد شد.


موارد مهم در تعمیرات پکیج

از نکته های مهم در تعمیر پکیج های دیواری استفاده از نیروی حرفه ای در تعمیرات می باشد. این کار باعث می گردد که بتوانید در زمانی کوتاه مشکلات پکیج را برطرف نمایید. متخصصان مورد اعتماد قطعات مشکل دار را با قطعه های اورجینال عوض خواهند کرد و نگرانی مشتری بابت استفاده از جنس های تقلبی برطرف خواهد شد.


مشکل در ترموستات پکیج دیواری و تعمیر آن

در صورتی که در مشکل داغ شدن بیش از اندازه را دارید می توانید این مشکل را در خراب بودن ترموستات جستجو نمایید. ترموستات کنترل دمای پکیج ها را بر عهده دارد و در صورتی که دمای آب بالاتر از 100 درجه باشد به برد پکیج این فرمان را می دهد که پکیج را خاموش نماید و اجازه داغ شدن بیش از حد را نخواهد داد. اگر دیدید که با بالا رفتن درجه آب باز هم پکیج روشن است می توانید دلیل آن را مشکل در ترموستات بدانید که نیاز به تعویض دارد.


مشکل در پمپ پکیج دیواری

زمانی که پمپ پکیج با وجود اینکه روشن است حرکت نمی کند و آب گرم در رادیاتورها جریان ندارد، می توان خراب بودن پمپ را متوجه گردید. پمپ آب وظیفه انتقال آب گرم به رادیاتورها و لوله ها را دارد و عامل اصلی در جریان پیدا کردن آب در داخل لوله ها و رادیاتور می باشد. پمپ آب ها از قطعات گران در پکیج ها می باشند که در صورتی که دچار مشکل شوند هزینه بالایی باید برای آن داده شود.


مشکل در شیر اطمینان پکیج دیواری

وظیفه شیر اطمینان پکیج کنترل فشار آب در مدار اولیه می باشد و در صورتی که فشار آب از کنترل خارج گردد مشکلی در شیر اطمینان پیش آمده است. در حالت عادی زمانی فشار آب به اندازه نهایی خود برسد این شیر اطمینان می باشد که عمل می کند و می تواند آب را خارج کرده و از بالا رفتن فشار آب جلوگیری نماید. برای تعمیر آن باید از متخصصین این امر درخواست کمک نمود.


مشکل در برد پکیج دیواری

برد ها نقش زیادی در درست عمل کردن پکیج ها دارند زیرا این قطعه باعث می شود که فرمان دستگاه به بخش های دیگرانتقال داده شود. در صورتی که این قطعه به هر دلیلی کار نکند، فرمان ها درست انجام نمی شوند و عملکرد بخش های مختلف از کار می افتد. در تعمیر این قطعه اجزای آن مانند فیوز، آی سی، رله، ترانس تغذیه و … بررسی می شوند. در صورتی که قابل تعمیر باشند تعمیر شده و در غیر این صورت تعویض می گردد.


مشکل در سنسور پکیج دیواری

دو نوع سنسور در پکیج دیواری به نام های سنسور دود و سنسور حرارتی وجود دارند که از قطعات بسیار مهم محسوب می شوند. اگر دما بالا رفته و یا عملکرد نامناسب باشد، سنسور دود این شناسایی را انجام می دهد و انواع خطا پکیج ایران رادیاتور را به دستگاه نشان خواهد داد. این سنسور برای بالا بردن ایمنی در پکیج استفاده می گردد.
کار سنسور حرارتی تبدیل درجه حرارات و کنترل فین های پکیج می باشد و اگر دمای لوله از مقدار مشخص بالاتر برود، خطاها باعث خاموش شدن شعله می شوند. در صورتی که این سنسور حرارتی کار نکند در زمان افزایش دما شعله خاموش نخواهد شد و خطری پکیج را تهدید نخواهد نمود. می توان با کمک متخصصین تعمیر پکیج این سنسور را تعمیر نمود.


مشکل در وریستور پکیج دیواری

از قطعات مهم در پکیج این قطعه مقاومت می باشد که وظیفه آن محافظت از قطعات در مقابل نوسانان ها و بالارفتن ولتاژ می باشد. در صورت خرابی این قطعه باید آن را تعویض و یا تعمیر نمود زیرا باعث خرابی بخش های دیگر هم خواهد شد. خرابی این مقاومت باعث وارد شدن زیاد از حد ولتاژ به دستگاه می شود و می توان بخش های دیگر را نیز درگیر کرده و هزینه بیشتری را به شما تحمیل نماید.


مشکل در فلومتر پکیج دیواری

اگر قطعه ای به نام فلومتر در پکیج خراب باشد نتیجه آن این است که هر چقدر میزان دمای آب را تنظیم کنیم هیچ تغییری روی نخواهد داد. این قطعه، کار اندازه گیری آب گرم را در پکیج دارد و با توربین مغناطیسی که دارد می توان عبور جریان آب را به چرخش درآورد و مقدار درجه آب گرم را به برد ارسال خواهد نمود.


مشکل در ترمیستور پکیج دیواری

ترمیستور نوعی مقاومت می باشد که به درجه حرارت حساس است. اگر این مقاومت در حالت مثبت باشد دما بالا می رود و اگر منفی باشد مقاومت پایین می آید. خراب شدن این مقاومت هم باعث مشکلات زیادی در عملکرد دستگاه خواهد داشت. تعمیرکاران بعد از بررسی در صورت تعمیر آن را تعمیر خواهند نمود و در غیر این صورت آن را تعویض می نمایند.


هزینه تعمیر پکیج دیواری

تا زمانی که دستگاه پکیج عیب یابی نشود نمی توان مقداردقیقی برای هزینه تعیین نمود. در ابتدا باید پکیج عیب یابی می شود و بعد ایرادها به صورت دقیق مشخص می شوند. با توجه به تعداد خرابی قطعات و همچنین نیاز به تعویض و یا تعمیر می توان هزینه تخمینی را مشخص نمود. در صورتی که می توانید هزینه بیشتری را بدهید از تعمیرکار بخواهید تا قطعه را نو نماید که تا مدت ها به مشکلی برنخورید.

اگر به هر دلیلی احساس کردید که مشکل اساسی در پکیج خود دارید و نمی توانید آن را حل کنید کافیست با متخصصین و تعمیرکاران خبره آچار با شماره تلفن 09122030979 (کلیک جهت تماس) تماس گرفته و از مشاوره رایگان تیم تعمیراتی استفاده نمایید.


مشکلات معمول در پکیج ها و راه رفع آن ها

روشن نشدن پکیج

عوامل زیادی باعث روشن نشدن پکیج ها می شود. مواردی مانند گرفتن لوله ها، خراب شدن مشعل، درست کار نکردن شمعک و یا عدم تنظیم فشار و … می تواند باعث گردد که پکیج روشن نشود.
☑️راه کار

تعمیرکاران در این مواقع با بررسی لوله ها آن ها را رسوب گیری کرده و یا هواگیری پکیج را انجام می دهند. اگر شمعک و یا مشعل خراب باشند، باید تعمیرشده و یا در صورت لزوم تعویض گردند.

خاموشی ناگهانی پکیج

این مشکل از مشکلات رایج در پکیج ها می باشد که معمولاً دلیل آن خراب شدن سوئیچ های ایمنی می باشد. دلیل های دیگر آن کم شدن فشارآب، خراب شدن ترموستات، نشت کردن پمپ یا خراب شدن آن و … هم از دلایل آن می باشد.
☑️راه کار
باید موارد بالا بررسی شده و در صورتی که نیاز به تعیمر و یا تعویض دارد انجام گردد.

سردی آب در رادیاتورها

اگر متوجه شدید که آب رادیاتور سرد هستند مشکل از پکیج خواهد بود و این مشکل به دلیل کم شدن فشار گاز، رسوب مبدل، خرابی سنسورهای گرمایی و یا مشکل در ورود گاز می باشد.
☑️راه کار
جهت برطرف کردن مشکل باید قطعات خراب تعمیر، تمیز و یا تعویض گردند.

روشن شدن مشعل به صورت انفجاری

مسائل گوناگونی مانند خراب بودن جرقه زن، بالا و پایین رفتن فشار گاز و یا فاصله نامناسب الکترود در جرقه زن باعث این موضوع می شود.
☑️راه کار
جهت تعمیر پکیج باید قطعات بررسی و عیب یابی شوند و در صورت نیاز تعمیر و یا تعویض گردند.


آچار در یک قدمی شماست.

شماره گیری تنها با کلیک بر روی دکمه تماس با ما

سوالات متداول کاربران درباره مشکلات پکیج ها

دلیل نشتی آب در پکیج مربوط به چیست؟

دلایل زیادی می توانند باعث نشتی آب در پکیج شوند. از مهم ترین دلیل آن می تواند شکسته شدن پمپ یا سوراخ شدن دیافراگم باشد ولی دلایل دیگری هم دارد که برای تشخیص و یا تعویض آن باید از تعمیرکاران خبره کمک گرفت.

دلیل سرو صدای زیاد از پکیج چه می باشد؟

زمانی که محور یا پروانه پمپ شکسته شود باعث می شود زمانی که در حال کم کردن دور کم و زیاد هستید صدای زیادی تولید گردد. اگر این مورد پیش بیاید باید جهت تعویض آن از تعمیرکاران کمک گرفت.

دلیل گردش نکردن آب در پکیج چیست؟

دلیل اصلی این مشکل خرابی پمپ سیرکولاسیون پکیج می باشد که کار چرخش آب در پکیج را بر عهده دارد. در صورتی که این قطعه خراب شده و یا نیاز به تعویض قطعات داخلی داشته باشد باید توسط تعمیرکار درست گردد.

دلیل افت فشار آب در پکیج چیست؟

اگر با مشکل در افت فشار آب روبه رو شدید می توانید دلیل آن را سوراخ شدن دیافراگم منبع انبساط پکیج بدانید و یا کم شدن فشار در هوای منبع باشد. جهت رفع این مشکل باید این منبع عوض شود و اگر کاهش هوا دلیل آن باشد باید منبع را با فشار باد پر نمود.

علت گرم نشدن آب و رادیاتورها چیست؟

اگر قطعه ای کهم موتور شیر سه راهه در پکیج است، مشکل داشته و یا سوخته باشد و آب در مسیر رفت و آمد نکند این ایراد در پکیج خود را نشان خواهد داد. در صورتی که مشکل از همین مورد باشد باید توسط تعمیرکاران تعویض گردد.


اگر پکیج های شما هم به صورت دائم به مشکل می خورند و نمی توانید مشکل را حل کنید و یا از دسته افرادی هستید که از پکیج های دیواری بوتان و یا ایران رادیاتور استفاده می کنید و دچار مشکلاتی مانند خاموشی خود به خود پکیج، نشتی در پکیج، داشتن سرو صدای زیاد، گرم نکردن آب و … می باشید، بهترین راه استفاده از تعمیرکاران حرفه ای و با سابقه می باشد که می توانند در اسرع وقت در محل حضور یافته و مشکل را حل کنند. می توانید بر رفع مشکلات پکیج های خود به متخصصان آچار مراجعه کنید و یا با ☎️شماره تلفن 09122030979 (کلیک جهت تماس) جهت مشاوره و بازدید رایگان تماس حاصل فرمایید.

Summary
تعمیر پکیج
Service Type
تعمیر پکیج
Provider Name
گروه تعمیرات آچار,
تهران, Telephone No. 09122030979
Area
تهران - کرج
Description
تعمیر پکیج بوتان و ایران رادیاتور با قیمت مناسب و کیفیت عالی با بالاترین سرعت. همراه با زبده ترین تکنسین های تعمیرات پکیج. همراه با گارانتی تعمیرات