لوله بازکنی

آچار متخصص لوله بازکنی و گرفتگی لوله های فاضلاب، سینک ظرفشویی و برطرف کردن بوی بد آن میباشد. با ما در تماس باشید. ۰۹۱۲۲۰۳۰۹۷۹ شهرام سیاح

گرفتگی لوله های فاضلاب هر  ساختمان ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز اتفاق بیافتد. از علائم گرفتگی لوله های فاضلاب می توان به بوی بد فاضلاب و همچنین جمع شدن آب سینک ظرفشویی و یا آب توالت فرنگی یا ایرانی اشاره کرد که با لوله بازکنی تخلیه فاضلاب انجام خواهد شد. هنگام گرفتگی لوله های فاضلاب ظرفشویی، دستشویی و حمام عمده ترین روش برای برطرف کردن آن استفاده از روش های  خانگی چون ریختن آب داغ و استفاده از تلمبه دستی است. در صورتی که با روش های خانگی گرفتگی لوله فاضلاب برطرف نشد قبل از بالا آمدن کل فاضلاب بهتر است سریعا با لوله بازکنی شبانه روزی آچار تماس بگیرید تا سریعا خود را در محل برسانند.

افراد متخصص انواع روش های لوله بازکنی چون استفاده از فنر برقی، تراکم هوا، محلول های شیمیایی و تلمبه دستی را به خوبی می دانند.

برای تماس با متخصصین لوله بازکنی تهران کافیست شماره ۰۹۱۲۲۰۳۰۹۷۹ را بگیرید.

انواع روش های لوله بازکنی فاضلاب

افراد متخصص و کارآمد روش های مختلفی برای باز کردن لوله های فاضلاب می دانند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. لوله بازکنی با دستگاه فنر برقی
 2. لوله بازکنی با تراکم هوا
 3. لوله بازکنی با تلمبه دستی
 4. لوله بازکنی با محلول شیمیایی

معمولا استفاده از محلول شیمیایی برای موارد خاص انجام می شود زیرا محلول شیمیایی چون اسید باعث آسیب به لوله های فاضلاب می شود و حتی امکان خوردگی لوله چدنی را دارد.

نحوه کار کردن با دستگاه فنر برقی

لوله بازکن های ماهر برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب ابتدا از فنر دستی استفاده می کنند اما اگر مشکل حاد باشد از دستگاه فنر برقی برای رفع مشکل استفاده می کنند. دستگاه فنر برقی دارای یک موتور و فنر است که با وارد کردن آن به داخل لوله و روشن کردن دستگاه فنر با چرخیدن خود باعث تخلیه مواد داخل لوله فاضلاب می شود.

لوله بازکنی با فنر برقی
لوله بازکنی با فنر برقی
 1. هنگام کار با دستگاه فنر زن برقی حتما باید دستکش دستتان کنید.
 2. کار با دستگاه فنر زن برقی یک کار کاملا تخصصی است.
 3. برای هر لوله فاضلاب یک فنر مخصوص وجود دارد.
 4. شما نمی توانید از فنر بزرگ برای باز کردن لوله فاضلاب ظرفشویی استفاده کنید.

ویژگی های دستگاه فنر لوله باز کنی

 • قابلیت حمل کردن راحت دستگاه
 • قابلیت رفع گرفتگی های شدید
 • سرعت عمل بالا در لوله بازکنی
 • مناسب برای افراد فنی لوله باز کنی
 • مجهز بودن به فنر بلند برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب
 • داشتن سر فنرهای مختلف
 • امکان استفاده از برق شهری

باز کردن لوله فاضلاب با دستگاه تراکم هوا

دستگاه تراکم هوا دارای یک مخزن هوا است که با روشن کردن آن با فشار هوا امکان باز کردن لوله فاضلاب وجود دارد. البته از دستگاه جدید هوا امکان باز کردن شیر آب ظرفشویی و توالت هم وجود دارد.

هنگام استفاده از دستگاه تراکم هوا برای بازکردن لوله فاضلاب کف آشپزخانه یا حیاط باید شلنگ را وارد مجرا کنید و دور تا دور آنرا با گونی کیپ کنید.

لوله باز کنی به روش تلمبه دستی و محلول شیمایی

استفاده از تلمبه دستی از دیرباز رایج بوده است  اما معمولا این روش برای توالت فرنگی و سینک ظرفشویی انجام می شود. انقدر باید تلمبه بزنید و بالا پایین کنید تا مجرای آب باز شود.

معمولا تمامی لوله بازکن های ماهر استفاده از محلول شیمیایی را برای بازکردن لوله های فاضلاب توصیه نمی کنند. زیرا اگر به فرض یک پارچه در لوله فاضلاب دستشویی گیر کرده باشد با ریختن اسید باعث جمع شدن پارچه و همچنین آسیب رساندن به لوله های اتصال فاضلاب می شود.

 

Summary
لوله بازکنی
Service Type
لوله بازکنی
Provider Name
فرشاد ذوقی,
Area
تهران
Description
لوله بازکنی و علائم گرفتگی لوله های فاضلاب بوی بد فاضلاب و آب سینک ظرفشویی و آب توالت فرنگی یا ایرانی است که با لوله بازکنی شبانه روزی آچار تخلیه فاضلاب انجام خواهد شد.