طریقه نصب توالت فرنگی خودشور یا بیده دار

طریقه نصب توالت فرنگی خودشور یا بیده دار

طریقه نصب توالت فرنگی خودشور یا بیده دار

بیده توالت فرنگی وسیله ای است که روی توالت فرنگی نصب شده که وظیفه آن شستشو مقعد انسان است. امروزه با رواج استفاده از توالت فرنگی بهتر است با طریقه نصب بیده توالت فرنگی آشنا شوید تا با نصب بیده امکانات شستشوی راحت خود را فراهم کنید. هنگام نصب توالت فرنگی برای شستشوی خود باید از دست خود استفاده کنید اما با نصب توالت فرنگی خودشور یا بیده دار آب با فشار زیاد از شیر فوران کرده و شما را تمیز می کند. بیده توالت فرنگی برای سالمندان، کودکان و افرادی که دچار مشکلات مفصلی هستند بسیار عالی است.

شما می توانید برای نصب توالت فرنگی خودشور یا بیده دار تنها یک شیر از زیر درب توالت فرنگی عبور دهید و اگر خود نمی توانید اینکار را انجام دهید با متخصصین نصب توالت فرنگی سایت آچار تماس بگیرید. نصاب های توالت فرنگی علاوه بر تبدیل توالت ایرانی به فرنگی برای شما به راحتی بیده توالت فرنگی را برای شما نیز نصب می کنند.

توالت فرنگی خودشور یا بیده دار چیست؟

خودشور به وسیله ای است که داخل کاسه توالت فرنگی نصب می شود تا به افراد هنگام شستشو کمک کند. خودشور یا Bidet به دو صورت دیجیتال و مکانیکی در بازار موجود است در نوع پیشرفته آن حتی امکان تنظیم دمای آب وجود دارد و حتی پس از شستشو امکان خشک کردن شما را دارد.

طریقه نصب بیده توالت فرنگی

بیده یا خودشور وسیله ای کوچک است که به راحتی می توانید زیر درب نشیمنگاه توالت فرنگی نصب کنید. توجه داشته باشید که برخی از انواع مدل توالت فرنگی درب آنها مانع از نصب بیده می شود پس بهتر است یک کاسه خودشور جداگانه کنار توالت فرنگی بگذارید.

روش استفاده از بیده توالت فرنگی

کافیست در اتمام کار خود و دستشویی کردن شیر آب کنار دستگاه توالت فرنگی را بچرخانید تا آب با فشار زیاد به مقعد شما بزند و تمیز شوید. در نوع دیجیتال بیده توالت فرنگی تنها کافیست دکمه wash را بزنید و با اتمام کار stop را بزنید تا بیده بسته شود.

مزایا و معایب بیده توالت فرنگی

۱٫ استفاده نکردن از دست برای شستشو
۲٫ استفاده نکردن از دستمال توالت
۳٫ سهولت در استفاده از این وسیله
۴٫ صرفه جویی در مصرف آب
۵٫ به دلیل شستشو اتوماتیک این دستگاه مناسب برای افراد سالمند، کودکان، زنان باردار، کسانی که جراحی انجام داده اند و افرادی که مشکلات مفصلی دارند.

معایب دستگاه شاید از دید خیلی ها غیربهداشتی بودن آن است.

Summary
نصب توالت فرنگی خودشور
Article Name
نصب توالت فرنگی خودشور
Description
هنگام نصب توالت فرنگی برای شستشوی خود باید از دست خود استفاده کنید اما با نصب توالت فرنگی خودشور آب با فشار زیاد از شیر فوران کرده و شما را تمیز می کند.
Author
دسته بندی

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *