تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه وترمیم=09122030979=شبانه روزی تمام نقاط

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه وترمیم=09122030979=شبانه روزی تمام نقاط

لوله کشی آب هر ساختمان یکی از مهمترین تجهیزات مهم برای زندگی و آسایش ساکنین ساختمان محسوب می‌شود، مشکل در لوله های آب ساختمان می‌تواند خسارات سنگینی به بار آید. افت فشار آب، نم و رطوبت دیوار، کاهش فشار آب پکیج دیواری( منجر به کاهش دمای آب گرم، روشن نشدن شوفاژها می‌شود) و در عین حال افزایش قبض آب از علائم و نشانه های نشتی و ترکیدگی لوله آب است. شاید برخی اوقات برای شما پیش آمده باشد که با افت فشار آب ساختمان و نم زدگی دیوار ها مواجه شده باشید ولی مشکل را پیدا نمی‌کنید، قطعا پیدا نکردن مشکل لوله کشی آب منجر به هزینه های سختی برای شما خواهد شد. با مشاهده علائم نشتی لوله آب باید نسبت به رفع آن اقدام کنید، تشخیص محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله آب با دستگاه بهتر است زیرا خسارات کمتری به بار می‌آید.

لوله کشی آب و ترمیم با کنده کاری و بنایی و تشخیص ترکیدگی با دستگاه تمام نقاط تهران به صورت شبانه روزی..☎️(غرب تهران)09125014907

می توانید مقاله زیر را هم مطالعه نمایید:

لوله کشی ساختمان

نشتی لوله آب چگونه ایجاد می‌شود؟

شاید ساختمان های قدیمی را دیده باشید که لوله کشی آب ساختمان توسط لوله های فلزی انجام شده است، به دلیل زنگ زدگی، احتمال فرسودگی لوله های فلزی امروزه بیشتر از لوله های پلاستیکی در لوله کشی ساختمان استفاده می‌شود.

برخلاف گذشته امروزه لوله های آب در کف ساختمان کشیده می‌شود که بهترین روش لوله کشی آب به صورت کلکتوری است. زمانی که عمق خواباندن لوله ها به درستی رعایت نشود و از طرفی حجم و جنس مصالح به کار برده شده در پوشاندن لوله ها به درستی انتخاب نشده باشد، احتمال ترکیدگی لوله آب بر اثر کوچکترین فشاری روی آن وجود دارد که همین عاملی بر نشتی لوله آب است.

 1. زنگ زدگی و پوسیدگی لوله های آب ساختمان
 2. نحوه قرارگیری لوله آب در ساختمان
 3. نوسانات دمایی
 4. میزان فشار آب

لوله کشی آب و ترمیم با کنده کاری و بنایی و تشخیص ترکیدگی با دستگاه تمام نقاط تهران به صورت شبانه روزی..09122030979

از کجا بفهمیم که لوله های آب ساختمان دچار نشتی شده است؟

 • تشخیص نشتی لوله آب با مشاهده قبض آب

نشتی لوله آب ممکن است با کوچکترین و ریزترین سوراخ لوله آب شروع شود. در این زمان حتی با بستن شیرهای آب ساختمان، آب در جریان است و کنتور آب شما در حال چرخیدن است. اگر به صورت ناگهانی در این دوره با قیمت زیاد قبض آب مواجه شده اید احتمال دهید که لوله آب ساختمان نشتی داشته باشد.

 • کنتور آب را چک کنید

تمامی شیرهای آب ورودی به ساختمان را ببندید و سپس به سراغ کنتور آب بروید عدد را یادداشت کنید، پس از 2 ساعت برگردید( در طول این زمان حتما هیچ کدام از شیرهای آب باز نباشد) و عدد روی کنتور را چک کنید اگر افزایش پیدا کرده باشد قطعا لوله های آب نشتی دارد.

 • وجود قارچ و کپک روی دیوار

در صورتی که لوله کشی آب ساختمان به صورت توکار باشد قطعا با نشتی لوله های آب، کم کم آب به داخل دیوار نفوذ پیدا می کند و باعث ایجاد کپک و قارچ روی دیوار می‌شود.

 • نم و رطوبت، شکم زدگی دیوار، سقف یا کف زمین

نفوذ آب به داخل دیوار، سقف و کف زمین ممکن است شکم زدگی را به بار بیاورد، قطعا در صورت شکم زدگی یا نم و رطوبت سقف و دیوار، سرامیک، باکارشناس آچار تماس بگیریدتا دقیقا مشخص شود.

 • اگر با افت فشار ناگهانی آب مواجه هستید حتما لوله کشی ساختمان مشکل دارد

آب هر ساختمان با ورود داخل لوله های آب در جریان است و با باز و بستن شیرهای آب در جریان است، قطعا با نشتی لوله آب و سوراخ شدن لوله های آب،وگرفتگی لوله های آب بخصوص آب گرم فشار آب به شدت پایین می‌آید.

کافیست با شماره های درج شده تاسیسات آچار در قسمت زیر تماس بگیرید ما مشکلات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان شما را سریعا حل خواهیم کرد.

02166374098..اعزام کارشناس به تمام نقاط

☎️(غرب تهران)09125014907

☎️(شمال تهران)09122030979

☎️(جنوب تهران)02166373069

☎️02144831521..تمام نقاط شبانه روزی

خدمات آچار

 • رفع نشتی لوله آب ساختمان با کنده کاری با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله آب تمام نقاط شبانه روزی
 • لوله کشی آب و نشت یابی و لوله بازکنی بنایی
 • لوله کشی آب ساختمان(واتس آپ تصویری)= 09125014907
 • رفع نم سرویس بهداشتی بازسازی حمام وتوالت آشپزخانه با کنده کاری وبنایی= 09125014907
 • تعمیر و سرویس پکیج وآبگرمکن دیواری و کولر گازی، راه اندازی سرویس و تعمیرات شوفاژ و موتورخانه
 • رفع گرفتگی لوله های آب فاضلاب بدون خرابی
 • تعویض و ترمیم لوله با کنده کاری و بنایی
 • تعویض لوله های فلزی آب با لوله های جنس خوب پلیمری
 • آب بندی لوله های فاضلاب
 • نصب توالت فرنگی،تبدیل توالت ایرانی به فرنگی
 • بازسازی وتعمیرات سرویس بهداشتی باکنده کاری وبنایی
 • فنرزنی لوله های فاضلاب (لوله بازکنی) و رفع گرفتگی با دستگاه بدون خرابی
 • تعمیر شیرآلات(واتس آپ تصویری 09125014907 )

افت فشار پکیج دیواری

پکیج دیواری مزایای زیادی دارد اما قطعا اگر به خوبی از آن نگهداری نکنید زود خراب می‌شود. یکی از عوامل گرم نشدن آب پکیج افت فشار پکیج دیواری است، نشتی لوله آب، سوراخ بودن مبدل حرارتی، خرابی شیر پرکن و… از عوامل اصلی کاهش فشار پکیج دیواری است.

لوله کشی آب و ترمیم با کنده کاری و بنایی و تشخیص ترکیدگی با دستگاه تمام نقاط تهران به صورت شبانه روزی. ☎️(جنوب تهران)02166373069

می توانید مقاله زیر را هم مطالعه نمایید:

علت افت فشار پکیج دیواری

تشخیص نشتی لوله آب از صدای چکه کردن دائم آب

اگر در منزل دائما صدای چکه کردن آب را می‌شنوید، اما نمی‌توانید منبع آن را پیدا کنید، به احتمال بسیار بالا، در قسمتی از خانه، نشتی آب وجود دارد.

 • نشتی لوله آب می تواند به سقف طبقه پایین آسیب بزند

اگر لوله کشی ساختمان از کف انجام شده باشد، قطعا با نشتی لوله آب شاید شما علائم ظاهری چون نم و رطوبت را مشاهده نکنید اما سقف واحد پایین شما به شدت نم زده باشد. قطعا اگر این مشکل حل نشود حتی امکان تخریب گچ سقف طبقه پایین وجود دارد.

لوله کشی آب و ترمیم با کنده کاری و بنایی و تشخیص ترکیدگی با دستگاه تمام نقاط تهران به صورت شبانه روزی.. ☎️(شمال تهران)09122030979

چگونه محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله آب را تشخیص دهیم؟

 • برای پیدا کردن محل دقیق نشتی لوله آب نیاز به کندن چندین نقطه مشکوک است

قطعا با مشاهده علائم بالا شما می‌توانید از نشتی لوله آب ساختمان مطمئن شوید، لوله کش ساختمان با توجه به تجربیات خود احتمالا می‌تواند مکان نشتی لوله آب را پیدا کند؛ هر چند که باز هم ممکن است اشتباه کند و چندین نقطه را با کلنگ بکند تا بتواند محل دقیق نشتی لوله آب را پیدا کند.

لوله کشی آب و ترمیم با کنده کاری و بنایی و تشخیص ترکیدگی با دستگاه تمام نقاط تهران به صورت شبانه روزی..09122030979

تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله آب با دستگاه و بدون تخریب

قطعا پیدا کردن محل دقیق نشتی لوله آب نه تنها برای تمامی لوله کش های ساختمان سخت است بلکه کندن چندین نقطه از کف زمین برای صاحبخانه ها هم سخت است، امروزه دیگه مشکل نشت یابی لوله آب حل شده است، به راحتی محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله آب با دستگاه پیدا می‌شود و نیازی به تخریب و کندن محل های مشکوک نیست.

دلایل رایج نشتی آب در نشت یابی لوله با دستگاه، شامل فرسودگی لوله آب، گیر کردن اجسام در لوله، شکستگی لوله و یخ زدن لوله‌های آب در زمستان است. برای پیدا کردن محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله آب با دستگاه کافیه با شماره آچار تماس بگیرید.

لوله کشی آب و ترمیم با کنده کاری و بنایی و تشخیص ترکیدگی با دستگاه تمام نقاط تهران به صورت شبانه روزی. ☎️(جنوب تهران)02166373069

نشت یابی لوله آب با دستگاه صوتی

هنگامی که آب داخل لوله ها در جریان است صدایی از خود تولید می‌کند از این رو با سوراخ شدن لوله آب و نشتی لوله آب صدای متفاوتی تولید می شود، در روش نشت یابی با دستگاه صوتی، حتی امواج کوچک‌ترین حرکات آب (حاصل از سوراخ‌های بسیار کوچک در لوله) هم شناسایی می‌شود.

از معایب دستگاه صوتی این است که تنها تا عمق 40 متری می‌تواند نشتی لوله آب را تشخیص دهد.

لوله کشی آب و ترمیم با کنده کاری و بنایی و تشخیص ترکیدگی با دستگاه تمام نقاط تهران به صورت شبانه روزی ☎️(شمال تهران)09122030979

نشت یابی لوله آب با دستگاه مادون قرمز

در این دستگاه دریافت امواج مادون قرمز از طریق گیرنده و فرستنده مخصوص خود، محل دقیق نشتی آب را مشخص می‌کند. این دستگاه به خصوص برای تشخیص نشتی لوله آب در اعماق زمین بسیار کاربردی است.

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه

لوله کشی آب و ترمیم با کنده کاری و بنایی و تشخیص ترکیدگی با دستگاه تمام نقاط تهران به صورت شبانه روزی ☎️(غرب تهران)09125014907

فواید تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله آب با دستگاه

 1. کاهش تخریب و کندن کف ساختمان
 2. پیدا کردن محل دقیق نشتی لوله آب
 3. سرعت زیاد در ترمیم لوله سوراخ شده
 4. انجام سریع ترمیم ترکیدگی لوله آب قبل از آسیب زدن به قسمت های مختلف ساختمان

نتیجه گیری :

در صورتی که با ترکیدگی لوله آب ونم دیوار وسقف، فاضلاب و حتی نم سرویس بهداشتی مواجه شده اید کافیست با شماره تلفن سایت تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل شما را برطرف کنند. شما برای نشان دادن مشکل لوله کشی ساختمان تنها کافیست پیامهای تصویری از نشتی لوله آب، ترکیدگی و نم دیوار وسقف و موارد این چنینی را به شماره واتساپ بفرستید.

02166374098

☎️(غرب تهران)09125014907

☎️(شمال تهران)09122030979

☎️(جنوب تهران)02166373069

☎️02144831521

Summary
نحوه تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه
Article Name
نحوه تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه
Description
بهترین روش برای رفع نشتی لوله آب و تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه صورت می گیرد که به دو صورت حرارتی و مادون قرمز در بازار وجود دارد.

2 comments found

  مهرداد شیروانی

  تیر 9, 1400 @ 12:06 ب.ظ

  عالی و مفید بود

  حسینی

  مرداد 29, 1400 @ 11:44 ب.ظ

  ‏‪سلام خسته نباشید ما در یک آپارتمان ۵طبقه ٢واحدی با نزدیک به ٣٠ نفر همسایه زندگی میکنیم
  میانگین قبض ٣٨روزه برای ما ۶۵٠٠٠٠ هزار تومان میاد. برای هر احد یک کنتور داخل بالکن نصب کردیم. آخرین قبض ۴۵ روزه بامصرف ٣٨٠ متر مکعب ومبلغ٨٠٠۰٠٠ هزار تومان آمد که با مجموع مصرف کنتورهای نصب شده ١٨٠ متر مکعب اختلاف داشت. به نظر شما در کف ساختمان ترکیدگی یا نشتی آب داریم. لطفا راهنمایی کنید. باتشکر

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *