بهترین روش تشخیص ترکیدگی لوله

بهترین روش تشخیص ترکیدگی لوله

برای بررسی دقیق و کارشناسی توصیه میکنیم از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا در کمترین زمان ممکن و با حداقل تخریب به یک نتیجه کامل و دقیق برسید. افراد خبره برای تعیین دقیق محل نشتی و ترکیدگی لوله ها از دستگاه های مخصوصی مانند مادون قرمز و دستگاه های حرارتی استفاده می کنند. پیشنهاد ما کمک گرفتن از تیم حرفه ای آچار می باشد که مدت زیادی در زمینه تعمیرات و نوسازی ساختمان تجربه درخشان دارند. کافیست برای تماس با کارشناسان با ☎️شماره 09122030979 تماس حاصل نمایید.

👈یکی از اتفاقات دردسرسازی که ممکن است در مجتمع ها، ساختمان ها، برج های مسکونی و منازل پیش بیاید ترکیدگی لوله کشی آب و نشت لوله ها است. نحوه رفع نشتی و ترکیدگی لوله ها مانع از افزایش خسارات و ضررهای مالی و حتی جانی خواهد شد. در این مطلب شما را با جدیدترین و بهترین روش تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله های ساختمانی آشنا میکنیم.

👈یکی از علائم نشتی یا ترکیدگی لوله ها تغییر در  رنگ دیوار یا سقف منزل است. برای اطمینان از این مساله می توانید کنتور را بررسی کنید و میزان رطوبت دیوارها را اندازه گیری کنید.

👈دهه های قبل تعیین محل نشتی و ترکیدگی لوله ها با روش های سنتی انجام میشد که موجب صرف وقت و هزینه زیادی می شد. در آن زمان تعمیرکاران مجبور بودند چند جای خانه را تخریب کنند تا محل دقیق نشتی را پیدا کنند اما در سالهای اخیر و با ورود دستگاههای مدرن در بازار دیگر نیازی به تخریب خانه و صرف هزینه های گزاف نیست.

⬅️نحوه استفاده از دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله (نشت یاب لوله)

دستگاه های مختلفی مانند دستگاه های حرارتی یا دستگاههای که با موج کار می کنند در این زمینه کاربرد دارند. در ادامه شما را با مهمترین دستگاههای تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله ها آشنا می کنیم.

⚫️دستگاه های حرارتی

دستگاههای حرارتی در واقع یک نوع حرارت سنج محیطی هستند که مجهز به چندین فیلترحرارتی می باشند. این دستگاهها برای تشخیص نشتی و ترکیدگی انواع لوله های ساختمانی مانند لوله های آب، لوله های موتورخانه ، لوله های پکیج و … مناسب هستند. قدرت تشخیص دستگاههای حرارتی به قدری بالاست که حتی میتوان از پشت دیوار و سطوح مختلف نیز محل نشتی لوله را پیدا کرد.


⚫️دستگاه های مادون قرمز

این دستگاه ها بیشتر برای تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله ها در عمق بیشتر زمین استفاده می شوند. در محفظه این دستگاه ها یک فرستنده و گیرنده امواج تعبیه شده است. روش کار به این صورت است که دستگاه امواج را ارسال کرده و سپس بر اساس بازخوردها محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله را تعیین می کند. در این روش برای تعیین نشتی و ترکیدگی لوله، به کوچک ترین تخریبی نیاز نیست.

⬅️مزایای تشخیص ترکیدگی لوله:

  1. ⚫️پیشگیری از تخریب بنا بر اثر نشتی و ترکیدگی لوله های ساختمانی
  2. ⚫️صرف زمان کمتر برای تعیین محل دقیق نشتی یا ترکیدگی لوله در مقایسه با روش های سنتی
  3. ⚫️صرف هزینه کمتر
  4. ⚫️پیشگیری از رطوبت و نم دار شدن ساختمان
دسته بندی

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.